Sarajlije Tomislavgrad
The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Krstanović ispisao povijest HNL-a Srušio je rekord Davora Vugrinca

31. ožujka 2023.

Slaven Belupo je u 27. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Istru 2:0 i došao do vrlo važne pobjede u borbi za Europu. Momčad Zorana Zekića povela je u 39. minuti neobičnim golom Mudražije, a pobjedu domaćina potvrdio je Ivan Krstanović u 73. minuti, nakon što je ušao u igru sredinom drugog poluvremena.

Legendarnom napadaču to je bio 121. gol u karijeri u HNL-u, ali je pritom srušio još jedan rekord. S 40 godina, dva mjeseca i 26 dana prestigao je Davora Vugrinca na ljestvici najstarijih strijelaca u hrvatskom prvenstvu. Vugrinec je zabio kad je imao 39 godina, 11 mjeseci i 21 dan.

Krstanović je ove sezone za Slaven odigrao 25 utakmica u svim natjecanjima, a ovo mu je bio tek četvrti gol. Uglavnom ulazi s klupe, a zadnja utakmica koju je započeo od prve minute bila je ona protiv Istre u Puli prije više od dva mjeseca.